Dieta niskotłuszczowa

Znudziła Ci się kolejna dieta? Nie widzisz odpowiednich efektów? Twoje wyniki nadal są niezadowalające, czas wypróbować nowy trend, jakim jest dieta doktora Ornisha.

Ornish dieta

Na czym polega ten wciąż mało znany styl życia? Na jedzeniu produktów niskotłuszczowych, wegetariańskich. Podczas stosowania tej diety nie musisz zwracać uwagi na zjedzone kalorie. Jednak to nie wszystko, zawsze są plusy i minusy tego żywienia.

Bardzo ważne jest spożycie warzyw i owoców w dozwolonej ilości. Dopuszczalne jest spożycie produktów pochodzenia zwierzęcego, w bardzo małej ilości. Co jakiś czas w swojej diecie możesz zastosować odtłuszczone mleko lub jogurt, białko jaja kurzego. Doktor Ornish wymyślił 5 grup spożywanych produktów. Ostatnia piata jest wręcz zakazana, należy jej unikać tłuszczy, smażonego drobiu czy innego mięsa, podrobów.
Coś nowego może całkowicie zmienić sposób myślenia. Już po kilku tygodniach nie będziesz się ani przez chwile czy odpowiedniego wyboru dokonałaś. Nowe, niesprawdzone wcale nie znaczy gorsze. Wszyscy się obawiają, a nic w niej wymyślnego. Każdy znajdzie coś odpowiedniego z tym większym i mniejszym portfele

Możesz również polubić…